KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702405
nr 1270 2405
Mårten Glaumann
(f. 1951), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, daterad 85. Olja på duk, 68x64 cm
Mårten Glaumann, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:37:08
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr