KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702405

nr 1270 2405

Mårten Glaumann

(f. 1951), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, daterad 85. Olja på duk, 68x64 cm

Mårten Glaumann, svensk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:37:08

Mårten Glaumann

Läs mer om Mårten Glaumann